wsparcie terapeutyczne

 

Jeśli jesteś w ciąży, jesteś mamą, wspierasz innych – możesz też potrzebować wsparcia.
 
Żeby być dla innych, trzeba być najpierw dla siebie, nie ma innej drogi.
 
Jest na to wiele sposobów i sama najlepiej znajdziesz w sobie odpowiedź, gdzie bije źródło Twojego zasilania.
 
Zapraszam Cię do wspólnego odkrywania tego miejsca.
 
Moim celem jest towarzyszenie tobie, gdy na nowo łączysz się z tym co w tobie żywe i prawdziwe. Połączona na nowo z tym miejscem możesz wyruszać z powrotem do świata, do pracy, twoich bliskich, ważnych dla ciebie spraw.
 
🟠 Jak to działa?
 
Spotykamy się raz w tygodniu:
 
◾️ stacjonarnie, w Warszawie w gabinecie przy Brackiej
lub
 
◾️online, za pomocą aplikacji Skype lub Zoom
 
Sesja trwa 50 min.
 
🟠 Jak wygląda takie wsparcie?
Najpierw wspólnie sprawdzamy czego potrzebujesz, czego chcesz mieć więcej, a czego mniej w swoim życiu. Jak chcesz się czuć, czego doświadczać. To będzie naszym kompasem podczas kolejnych sesji. Podczas spotkań rozmawiamy. Pomagam Ci poczuć twoje ciało i sygnały, które ci wysyła. Sprawdzamy, jak możesz je wykorzystać w swoim życiu. W łagodności dla siebie wypróbowujesz nowe- przekonania, rozwiązania, działania. Sprawdzasz ze sobą, jak się z nimi czujesz, jak jest Ci z samą sobą.
 
Cykl składa się z 5 sesji. Podczas ostatniej ustalamy, co się zmieniło, czy potrzebujesz dalej wsparcia i w jakiej formie.
 

Dla kogo

Wsparcie jest skierowane do osób, które:

  • są w trakcie życiowej zmiany,
  • doświadczają dużo stresu i napięcia,
  • chcą mieć więcej siły i energii do życia,
  • mają poczucie stagnacji, utknięcia,
  • rozpoznających, poszukujących w obszarze własnej seksualności,
  • chcą rozwijać siebie, żyć pełniej,
  • kobiet w ciąży i okresie okołoporodowym.

Moim celem jest….

towarzyszenie ci w taki sposób, aby czuła się bezpieczna. Tworzę przestrzeń, gdzie jest miejsce na wszystkie emocje. Wierzę, że każdy człowiek ma zasoby, z których może czerpać, aby znaleźć najlepszą dla siebie- bo swoją własną- drogę przez życie. Moją rolą nie jest dawanie gotowych rozwiązań, ale budowanie dla ciebie przestrzeni, w ramach której sama możesz nazwać to, co przeżywasz i znajdować najlepsze dla siebie rozwiązania.

O mnie

Jestem psycholożką (KUL, 2009) i terapeutką. Od 2013 roku towarzyszę kobietom prowadząc grupy wsparcia dla mam i warsztaty rozwojowe.

W mojej pracy opieram się na NVC (komunikacji bez przemocy), gdzie centralnym punktem zainteresowania są twoje potrzeby i uczucia, które są dla nich drogowskazem.

Niedawno rozpoczęłam szkolenie w metodzie Somatic Experiencing (SE)- terapii traumy w oparciu o regulację układu nerwowego. Czerpię też z uważności i metod pracy z ciałem.

Wszystkie te metody łączy to, że opierają się na twoim tu i teraz. Przewodnikiem w naszej wspólnej podróży będzie twoje ciało. Dzięki mojemu doświadczeniu, tworzę przestrzeń gdzie możliwe jest głębokie połączenie. Jest tu miejsce na wszystkie emocje, te przyjemne i te trudne i całą ciebie- z twoim umysłem. uczuciami i ciałem.

Często pracuję z mamami, kobietami, które tworzą, poszukują swojej własnej drogi w życiu osobistym i zawodowym.

Jak umówić się na konsultację?

Skontaktuj się ze mną mailowo:
barbara.roehrborn@gmail.com

lub telefonicznie:
500 – 171- 703
(proszę o przesłanie SMS)

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close