referencje

“Nie wiedziałam jak to będzie rodzić z doulą… A Twoja obecność była dokładnie tym, czego potrzebowałam”

“Dla mnie te warsztaty były przełomowe. Po pierwsze dostałam impuls, żeby zawalczyć o swój wymarzony poród i od wczoraj pierwszy raz mam w sobie spokój.”

“Polecam wszystkim Basi wsparcie: wiedzę, doświadczenie, w tym wszystkim dużo zrozumienia dla drugiej osoby i pomoc w spojrzeniu na wiele tematów okołoporodowych i macierzyńskich od innej, czasem nieoczywistej strony.”

“Wsparcie, wiedza i doświadczenie,ale z humorem i w luźnej, przyjacielskiej atmosferze.”

“Zdecydowałam sie skorzystać ze wsparcia douli podczas trzeciej ciąży, po 2 wcześniej przebytych cesarskich cięciach. Moim marzeniem było urodzić siłami natury ale byłam całkowicie świadoma swojej nieznajomości procesu, leku wynikającego z niewiedzy, ze spotkania z nowym i czegoś na kształt zakłopotania, no bo jak mając dwoje dzieci można totalnie niczego nie wiedzieć o porodzie..? Potrzebowałam bezpiecznej przestrzeni i mądrej przewodniczki, która mnie poprowadzi. Basia jest niezwykle życzliwą osoba epatującą spokojem. Jest skoncentrowana za celu, co bardzo pomogło mi zebrać myśli tuż przed porodem, po trudnej i negatywnej wizycie w szpitalu. Świadomość, ze mogę skorzystać z jej wiedzy w każdej niemal chwili była bardzo wspierająca. Czuję ogromną wdzięczność i nieopisaną radość gdy patrze na moja miesięczna córeczkę. Doświadczyliśmy z partnerem piękna poród, który nas umocnił i jeszcze bardziej zbliżył. Jednym z aspektów, który zbudował w nas wiarę, odwagę i dodał nam sił była „cicha” obecność Basi. Dziękujemy.”

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close